Životopis Kelly

29. června 2007 v 16:57 | Katushka
Kelly Clarkson, celým jménem Kelly Brianne Clarkson, se narodila 24.4. 1982 v Burlenosu, v Texasu, USA ve znamení Býka.
Kelly neměla moc hezké a št'astné dětství. V pěti letech se jí rozvedli rodiče a útěchou jí bylo, když začala od sedmi let navštěvovat školní sbor. Talent měla již odmalička. Postupem času jak rostla, byla stále a stále dokonalejší ve zpěvu. Vděčila za to hlavně svému silnému a intenzivnímu hlasu. Sbormistr Phillip Glenn, který měl doslova "čuch" na talenty se ještě s nikým takto talentovaným ještě nesetkal. I když byla Kelly hodně talentovaná, nedostala bohužel žádnou šanci. Chtěla se stát mořskou bioložkou, ale protože se rozhodla něco si dokázat, odjela do Hollywoodu, aby se proslavila. To se jí bohužel nepodařilo a tak Kelly ztratila veškerou naději, že by mohla profesionálně zpívat. Po několik let se živila příležitostnými pracemi a když začaly castingy do soutěže American Idol, přátelé ji přesvědčili, aby do toho šla. Kelly do toho "šla", vyhrála a zamilovala si ji celá Amerika.
V roce 2003 natočila desku Thankful, která se nesla ve stylu popu a R&B. Skladbu Miss Independent pro ni složila navíc Christina Aguilera.
V roce 2004 vydává desku Breakaway, která u nás vychází až o rok později. Deska má melodické prvky rocku, který je velmi dobře promíchán s kvalitním popem a deska je opravdu silná. Kelly nám tu dokazuje, že se také dovede pořádně odvázat, ale hlavně je tahle deska vlastně o ní a o jejím životě, což dokazují skladby Because of You, kterou napsala o rozchodu svých rodičů nebo Where is Your Heart. Skladbu Breakaway, po které Kelly pojmenovala svou desku, napsala Avril Lavigne.
Momentálně Kelly koncertuje a o tom, že by chystala třetí desku nic nevím. Ale budu Vás průběžně informovat.
Oficiální stránky: http://w
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.